KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 13603483
nr 1360 3483
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 43/75. Motivet: 67x51cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:17:53
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard